WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Środa, 22.10.2014
Zalety telefonii VoIP

Rozwój technologii sprawia, że dotychczasowi operatorzy telekomunikacyjni tracą wyłączność na oferowane przez siebie usługi. Przykładem takiego stanu rzeczy jest rozwój telefonii VoIP jako alternatywy dla oferty dużych sieci telekomunikacyjnych. Dzięki szybkim łączom internetowym możliwe jest także korzystanie z tanich połączeń telefonicznych.

W dzisiejszych czasach komunikacja stanowi kluczowy element zarówno w życiu prywatnym jak i w relacjach biznesowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, proponujemy usługi telefoniczne w technologii VoIP, gwarantujące jakość na odpowiednio wysokim poziomie przy jednoczesnym zmniejszeniu dotychczasowych wydatków.

Piątek, 17.10.2014
Oferty promocyjne na Internet dostarczany drogą radiową na jesień 2014!

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi promocyjnymi ofertami na Internet dostarczany drogą radiową. Pierwszą z nich jest Internet bez limitu za 1 zł miesięcznie, która obowiązuje na terenie miejscowości: Biskupice, Cisowa, Dobra, Dobra Kolonia, Dobraków, Dzwono-Sierobowice, Dzwonowice, Kidów, Kocikowa, Przychody, Siadcza, Smoleń, Solca, Szyce, Wierbka, Wierzbica, Zarzecze, Złożeniec. Druga oferta, dedykowana specjalnie dla mieszkańców Gminy Żarnowiec, to Internet z dofinansowaniem z funduszy europejskich. Ofertą tą objęci są mieszkańcy następujących miejscowości: Brzeziny, Jeziorowice, Koryczany,  Łany Małe, Łany Średnie, Małoszyce, Otola, Otola Mała, Wola Libertowska, Zabrodzie.

Dla mieszkańców pozostałych miejścowości przedstawiamy ofertę Internet WDSL ściągaj bez limitów.

Czwartek, 02.10.2014
Informacja o sponsoringu

Nasza firma powstała w 2004 roku. Od początku swojej działalności staramy się wspomagać lokalną społeczność, poprzez wspieranie lokalnych instytucji. Sponsorowanie wydarzeń sportowych i kulturalnych to część założeń polityki naszej firmy. Staramy się uczestniczyć w różnego rodzaju akcjach kulturalnych i społecznych. Dlatego też chcielibyśmy przybliżyć Państwu naszą dotychczasową działalność.

Poniedziałek, 22.09.2014
Różnice między WDSL a LTE

Czym różni się nasza usługa WDSL, polegająca na dostarczaniu do klienta Internetu drogą radiową, od usługi LTE, oferowanej przez dużych operatorów sieci telekomunikacyjnych? Coraz częściej spotykamy się z tym pytaniem, w związku z czym postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i przygotować krótkie porównanie obu rozwiązań. Zapraszamy do lektury!

innowacyjna gospodarka