WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Środa, 27.08.2014
Ruszamy z konkursem FIBER POWER opaski w obiektywie!

Od dzisiaj możecie już wysyłać swoje zdjęcia z naszymi opaskami odblaskowymi i wziąć udział w konkursie w którym do wygrania jest tablet 7’ marki LENOVO! Aby dołączyć do naszej zabawie należy:

1)      Polubić nasz funpage

2)      Wysłać swoje zdjęcie z naszą opaską odblaskową FIBER POWER za pomocą specjalnej aplikacji znajdującej się w zakładce KONKURS na naszym facebookowym profilu

3)      Zaprosić swoich znajomych do głosowania na Twoje zdjęcie

Na każde zdjęcie można oddać jeden głos w ciągu doby. Aby zwyciężyć, musisz zebrać największą ilość głosów spośród wszystkich zgłoszonych prac. Głosy można oddawać do niedzieli 7 września do godziny 19:00. Zapraszamy do zabawy!

Powodzenia!

Piątek, 22.08.2014
Konkurs na zdjęcie z naszą opaską

Kojarzycie nasze odblaskowe opaski FIBER POWER?

W związku z dużym zainteresowaniem  naszym gadżetem reklamowym, postanowiliśmy zorganizować konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie z naszą opaską, w którym nagrodą jest TABLET!

Opaski odblaskowe będą rozdawane w trakcie imprezy Czar Pustyni 23 sierpnia 2014 r. organizowanej w Kluczach na Wzgórzu Czubatka.

Zasady już  wkrótce !

Widzimy się  na Czubatce :)

 

Piątek, 22.08.2014
Komunikat
W związku z planowanym uruchomieniem od września pakietu 90 kanałów telewizji cyfrowej i koniecznością modernizacji urządzeń w najbliższym tygodniu do dnia 29.08.2014 wystąpi brak następujących kanałów telewizji:

- 4FUN TV
- Polonia1
- StarsTV
- Tele5
- TVS
- TVR
 
Przepraszamy za utrudnienia związane z niedostępnością powyższych kanałów. Pozostałe kanały pakietu podstawowego działają bez zmian, ewentualnie mogą pojawić się chwilowe przerwy.Jednocześnie prosimy o nieregulowanie telewizorów w najbliższym tygodniu.

Po zakończeniu prac modernizacyjnych będziemy mogli zaoferować Państwu pakiet 90 kanałów w tym ponad 30 kanałów  w jakości HD o czym niezwłocznie poinformujemy Państwa.

Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia.

Środa, 20.08.2014
Różnice między LTE a technologią światłowodową

Co jest lepsze: Internet radiowy czy kablowy? Pytanie to przewija się w branży telekomunikacyjnej od dawna. Niektórzy operatorzy telekomunikacyjni próbują dziś przekonywać, że Internet LTE może być substytutem szerokopasmowego Internetu światłowodowego. W najbliższym czasie obydwie technologie transmisji danych staną się standardem, do którego zmierza Europa i Polska. Należy pamiętać jednak o tym, że światłowody i LTE nie są i nigdy nie będą zamienne. Za to doskonale będą się uzupełniać.


innowacyjna gospodarka