WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Środa, 22.06.2016
Bezpieczne Wakacje z FIBER!!!

UWAGA UWAGA !!!

Zaczynamy nową akcję pod hasłem - Bezpieczne Wakacje z FIBER!!!

Uczniowie wolbromskich szkół dzięki naszej współpracy ze Strażą Miejską w Wolbromiu uczestniczyli w prelekcji wygłoszonej przez  Strażników Miejskich na temat  jazdy na rowerze oraz zachowania bezpieczeństwa podczas wakacji.

Ogromną radość dzieciakom sprawiło miasteczko rowerowe , na którym pod czujnym okiem Strażników Miejskich śmigali z prędkością Internetu Światłowodowego jednak z zachowaniem przepisów ruchu drogowego ;) 

Każdy uczestnik akcji otrzymał od nas FIBER'owy balon , FIBER'owego lizaka oraz najważniejszy element akcji ODBLASK FIBER w kształcie serca bądż kolorowego domku. ;)

 

Wtorek, 14.06.2016
Problemy z serwisem IPLA.PL

Uprzejmie informujemy , iż niedogodności występujące podczas korzystania z serwisu IPLA.PL nie leżą po stronie INTERKONEKT. Problemy dotyczą bezpośrednio strumieni wideo portalu IPLA.PL

Szczegółowe informacje w linkach poniżej:

https://www.facebook.com/iplaTV

http://www.conowego.pl/aktualnosci/problemy-z-transmisjami-euro-2016-w-serwisie-ipla-sytuacja-sie-poprawia-18147/

Poniedziałek, 30.05.2016
Imprezy plenerowe - czerwiec

Firma INTERKONEKT  jak co roku uczestniczy i wspiera lokalne wydarzenia dlatego w czerwcu jesteśmy z Wami na imprezach i piknikach plenerowych szczegóły na https://www.facebook.com/interkonekt/

Jako lokalny operator sieci światłowodowej FiBER jesteśmy bliżej Ciebie

Wtorek, 22.03.2016
Wiosną przełącz się na FIBER

Nadeszła wiosna, a z nią prezenty od FIBER! Zrób porządek ze swoim internetem i WIOSNĄ przełącz się na światłowód FIBER. Do każdej umowy piękny prezent - wiosenny hiacynt w naszym ulubionym kolorze. Co trzeba zrobić, aby otrzymać od nas ten wiosenny upominek? U nas jak zawsze proste zasady - hiacynt trafi do każdej osoby, która w najbliższym czasie podpisze lub przedłuży umowę na usługi FIBER. Ponadto w kilku lokalizacjach na terenie powiatu olkuskiego zaskoczymy Was wiosennym stanowiskiem, na którym zostaniecie obdarowani tym wyjątkowym prezentem.

innowacyjna gospodarka