WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Niedziela, 27.04.2014
Wspieramy Młode Talenty 2014

W tym roku po raz trzeci mieliśmy okazję wspomóc idę konkursu fotograficznego „Wspieramy Młode Talenty”, organizowanego przez grono pedagogiczne Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Wolbromiu. W dniu 25.04.2014, w trakcie uroczystego zakończenia roku szkolnego klas maturalnych odbyło się wręczenie nagród dla tegorocznych laureatów konkursu. Wręczenia nagród dokonali przedstawiciele naszej firmy - Monika Sikora i Jakub Fita.

W tym roku motywem przewodnim konkursu były zdjęcia zwierząt. Komisja konkursowa w składzie przewodniczący – pan Wojciech Szota, pani Magdalena Kołdras i pani Anna Błaszczykiewicz wytypowali następujących laureatów konkursu:

Trzecie miejsce zajęła Dominika Bielach z klasy III b LO.

Drugie miejsce zajęła Klaudia Długoszewska z klasy II a LO.

Pierwsze miejsce zajęła Olga Mańka z klasy II b LO.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie mogą Państwo obejrzeć nagrodzone prace.

Czwartek, 24.04.2014
Budowa sieci światłowodowej w toku

Z dnia na dzień postępuje budowa naszej infrastruktury. Aktualnie trwają pracę związane z budową sieci światłowodowej w miejscowościach: Chełm, Grabie, Kamienna Góra oraz Poręba Górna. W czerwcu ruszamy z budową sieci FTTH Fiber Power na terenie Bogucina Dużego oraz Bogucina Małego. Od połowy czerwca zaś, rozszerzamy zasięg naszej sieci w Kluczach. Docelowo obejmie ona wszystkie domki jednorodzinne w rejonie tej miejscowości. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z placu budowy!

Czwartek, 17.04.2014
Ruszyła budowa sieci Fiber Power!

W związku z licznymi zapytaniami kierowanymi do naszej firmy przez mieszkańców okolicznych miejscowości informujemy, iż aktualnie trwają pracę związane z budową sieci światłowodowej w miejscowościach Chełm, Grabie, Kamienna Góra i Poręba Górna. Już niebawem na naszej stronie pojawi się szczegółowy harmonogram prac naszych ekip instalacyjnych na ten rok. Docelowo nasza sieć Fiber Power ma objąć swoim zasięgiem następujące miejscowości: Bogucin Duży, Bogucin Mały, Brzozówka, Chełm, Chrząstowice, Dłużec, Domaniewice, Gołaczewy, Jaroszowiec, Kaliś, Kleszczowa, Klucze, Lgota Wolbromska, Łobzów, Poręba Górna, Sławniów, Strzegowa, Sucha, Wierzchowisko, Wolbrom, Zabagnie, Zarzecze, Zarzecze-Pilica, Zasępiec, Żarnowiec.

Zapraszamy na stronę www.fiberpower.pl, gdzie mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą.

Czwartek, 15.05.2014
Jak pobrać elektroniczna fakturę?

innowacyjna gospodarka