WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Czwartek, 02.10.2014
Informacja o sponsoringu

Nasza firma powstała w 2004 roku. Od początku swojej działalności staramy się wspomagać lokalną społeczność, poprzez wspieranie lokalnych instytucji. Sponsorowanie wydarzeń sportowych i kulturalnych to część założeń polityki naszej firmy. Staramy się uczestniczyć w różnego rodzaju akcjach kulturalnych i społecznych. Dlatego też chcielibyśmy przybliżyć Państwu naszą dotychczasową działalność.

Poniedziałek, 22.09.2014
Różnice między WDSL a LTE

Czym różni się nasza usługa WDSL, polegająca na dostarczaniu do klienta Internetu drogą radiową, od usługi LTE, oferowanej przez dużych operatorów sieci telekomunikacyjnych? Coraz częściej spotykamy się z tym pytaniem, w związku z czym postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i przygotować krótkie porównanie obu rozwiązań. Zapraszamy do lektury!

Piątek, 26.09.2014
Rajd historyczny

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że nasza firmą w tym roku wsparła idę Pieszego Rajdu Szlakami Walk Oddziału „Hardego”. Z wolbromskiego rynku wystartowali dziś uczestnicy rajdu”, którego głównym organizatorem jest Oddział PTTK w Olkuszu oraz grupa rekonstrukcyjna działająca w Klubie Historycznym im. Armii Krajowej z IV LO w Olkuszu. Firma Interkonekt zadbała o bezpieczeństwo uczestników poprzez nasz odblaskowe opaski, a także ufundowała upominki dla zwycięskiej drużyny.

Poniedziałek, 08.09.2014
90 KANAŁÓW TELEWIZJI CYFROWEJ

Informujemy, iż od 03.09.2014 na terenie Wolbromia jest już aktywny pakiet 90 kanałów Telewizji Cyfrowej.

Usługa ta dostępna jest dla wszystkich Abonentów sieci światłowodowej Fiber Power  w Wolbromiu na osiedlach: W. Łokietka, B. Chrobrego, Wiejska, Skalska oraz XX-lecia.

 W celu skorzystania z dostępu do pełnego pakietu Telewizji Cyfrowej prosimy o przeskanowanie listy kanałowej w swoich telewizorach.

W miesiącu wrzesień będziemy prowadzić drobne prace nad pakietem 90 kanałów TV tak aby usługa była w pełni funkcjonalna.  Wszelkie informacje, sugestie prosimy kierować do naszych Konsultantów pod numerem telefonu 32 70 65 01.

Jednocześnie informujemy, iż na pozostałych obszarach objętych działaniem naszej sieci światłowodowej Telewizja Cyfrowa będzie sukcesywnie uruchamiana.

innowacyjna gospodarka