WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Wtorek, 08.07.2014
Dni Wolbromia już za nami!

Dni Wolbromia już za nami, a razem z nimi masa wrażeń i atrakcji. Jedną z nich było rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez naszą firmę! Wśród wszystkich osób, które wzięły udział w naszej ankiecie rozlosowano szereg nagród. Główną nagrodę, którą był 47-calowy telewizor typu SMART wygrał Pan Krzysztof Ratuszny z Chełmu. Przenośną pamięć typu pendrive wygrali zaś: Pan Marcin Habryń, Pani Jadwiga Kozioł oraz Pani Wioletta Cebo. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Zapraszamy także do zapoznania się z fotorelacją z całej imprezy, Która znaleźć można naszym facebookowym profilu.

Niedziela, 08.06.2014
Dzień dziecka z Fiber Power!

1 czerwca to święto wszystkich dzieci. Z tej okazji w Wolbromiu zorganizowano szereg imprez, w trakcie których najmłodsi mieszkańcy gminy mogli uczcić swoje święto. Przy Domu Kultury w Wolbromiu odbył się festyn zorganizowany pod hasłem „Niedziela z mamą i tatą”. Obfitował on w szereg atrakcji zorganizowanych przez dyrekcję i pracowników Domu Kultury. Nad zalewem „Nerka” zaś, z okazji Dnia Dziecka, Stowarzyszenie Wędkarskie zorganizowało zawody wędkarskie dla najmłodszych. Na obu imprezach nie zabrakło też przedstawicieli firmy Interkonket, którzy także wsparli te inicjatywy. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z obu wydarzeń!

Poniedziałek, 19.05.2014
Problem z wyświetlaniem się faktur w Panelu Klienta

W związku z częstą aktualizacją przeglądarki Mozilla Firefox mogą wystąpić problemy z poprawnym wyświetlaniem się faktur w Panelu Klienta. Aby rozwiązać ten problem, prosimy o zapoznanie się z instrukcją zamieszczoną na naszej stronie.

Piątek, 09.05.2014
Konkurs Informatyczny w Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu

W tym roku po raz kolejny mieliśmy okazję wspomóc organizatorów Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego o Puchar Burmistrza zorganizowanego przez nauczycieli Gimnazjum nr 4. W środę, 7 maja 2014 r. reprezentanci szkół podstawowych z terenu gminy Wolbrom sprawdzili swoje umiejętności w zakresie wiedzy informatycznej. Podobnie jak w latach ubiegłych w konkursie sprawdzone zostały umiejętności praktyczne uczniów: znajomość programów użytkowych: arkusza kalkulacyjnego EXCEL i edytora tekstu WORD, umiejętność programowania w LOGO, a także wiadomości teoretyczne - poprzez test wiedzy ogólnej na temat podstawowych pojęć i terminów informatycznych.

innowacyjna gospodarka