WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Poniedziałek, 19.05.2014
Problem z wyświetlaniem się faktur w Panelu Klienta

W związku z częstą aktualizacją przeglądarki Mozilla Firefox mogą wystąpić problemy z poprawnym wyświetlaniem się faktur w Panelu Klienta. Aby rozwiązać ten problem, prosimy o zapoznanie się z instrukcją zamieszczoną na naszej stronie.

Piątek, 09.05.2014
Konkurs Informatyczny w Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu

W tym roku po raz kolejny mieliśmy okazję wspomóc organizatorów Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego o Puchar Burmistrza zorganizowanego przez nauczycieli Gimnazjum nr 4. W środę, 7 maja 2014 r. reprezentanci szkół podstawowych z terenu gminy Wolbrom sprawdzili swoje umiejętności w zakresie wiedzy informatycznej. Podobnie jak w latach ubiegłych w konkursie sprawdzone zostały umiejętności praktyczne uczniów: znajomość programów użytkowych: arkusza kalkulacyjnego EXCEL i edytora tekstu WORD, umiejętność programowania w LOGO, a także wiadomości teoretyczne - poprzez test wiedzy ogólnej na temat podstawowych pojęć i terminów informatycznych.

Niedziela, 27.04.2014
Wspieramy Młode Talenty 2014

W tym roku po raz trzeci mieliśmy okazję wspomóc idę konkursu fotograficznego „Wspieramy Młode Talenty”, organizowanego przez grono pedagogiczne Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Wolbromiu. W dniu 25.04.2014, w trakcie uroczystego zakończenia roku szkolnego klas maturalnych odbyło się wręczenie nagród dla tegorocznych laureatów konkursu. Wręczenia nagród dokonali przedstawiciele naszej firmy - Monika Sikora i Jakub Fita.

W tym roku motywem przewodnim konkursu były zdjęcia zwierząt. Komisja konkursowa w składzie przewodniczący – pan Wojciech Szota, pani Magdalena Kołdras i pani Anna Błaszczykiewicz wytypowali następujących laureatów konkursu:

Trzecie miejsce zajęła Dominika Bielach z klasy III b LO.

Drugie miejsce zajęła Klaudia Długoszewska z klasy II a LO.

Pierwsze miejsce zajęła Olga Mańka z klasy II b LO.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie mogą Państwo obejrzeć nagrodzone prace.

Czwartek, 24.04.2014
Budowa sieci światłowodowej w toku

Z dnia na dzień postępuje budowa naszej infrastruktury. Aktualnie trwają pracę związane z budową sieci światłowodowej w miejscowościach: Chełm, Grabie, Kamienna Góra oraz Poręba Górna. W czerwcu ruszamy z budową sieci FTTH Fiber Power na terenie Bogucina Dużego oraz Bogucina Małego. Od połowy czerwca zaś, rozszerzamy zasięg naszej sieci w Kluczach. Docelowo obejmie ona wszystkie domki jednorodzinne w rejonie tej miejscowości. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z placu budowy!

innowacyjna gospodarka