WDSL
ID:
PIN:
Prędkość:
Prędkość
Okres umowy:
Czas trwania umowy
Opcja:
Aktualności
Poniedziałek, 08.09.2014
90 KANAŁÓW TELEWIZJI CYFROWEJ

Informujemy, iż od 03.09.2014 na terenie Wolbromia jest już aktywny pakiet 90 kanałów Telewizji Cyfrowej.

Usługa ta dostępna jest dla wszystkich Abonentów sieci światłowodowej Fiber Power  w Wolbromiu na osiedlach: W. Łokietka, B. Chrobrego, Wiejska, Skalska oraz XX-lecia.

 W celu skorzystania z dostępu do pełnego pakietu Telewizji Cyfrowej prosimy o przeskanowanie listy kanałowej w swoich telewizorach.

W miesiącu wrzesień będziemy prowadzić drobne prace nad pakietem 90 kanałów TV tak aby usługa była w pełni funkcjonalna.  Wszelkie informacje, sugestie prosimy kierować do naszych Konsultantów pod numerem telefonu 32 70 65 01.

Jednocześnie informujemy, iż na pozostałych obszarach objętych działaniem naszej sieci światłowodowej Telewizja Cyfrowa będzie sukcesywnie uruchamiana.

Poniedziałek, 08.09.2014
Konkurs fotograficzny Opaski w Obiektywie rozstrzygnięty!

Informujemy, iż pierwsza edycja naszego konkursu fotograficznego dobiegła własnie końca. Jest nam niezmiernie miło poinformować że zwyciężczynią naszego konkursu została Pani Marta Porcz, która uzbierała pod swoim zdjęciem aż 188 głosów. Pani Marta w dniu dzisiejszym odebrała nagrodę w naszym konkursie, którą był tablet marki Lenovo. Drugie miejsce zajął Tomasz Wicher, który uzyskał 61 głosów. Na trzecim miejscu znalazła się Iwona Cios, która otrzymała 35 głosów, a Dominik Koniuch otrzymał zaś 26 głosów. Na piątym miejscu uplasowała się Magda Kołtun z 13 głosami a na 6 miejscu znalazła się Monika Foryś, która zdobyła 5 głosów.

Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy wygranej i zapraszamy do zapoznania się z galerią prac konkursowych. Wkrótce kolejne konkursy. Śledźcie nas na naszym fecebooku!

Wtorek, 02.09.2014
Dożynki Powiatowe w Żarnowcu

Za nami ostatnia niedziela tych wakacji, w trakcie której nasza ekipa zawitała na Dożynki Powiatowe w Żarnowcu. Podczas imprezy można było zapoznać się z naszą specjalną ofertą, dedykowaną na obszary województwa śląskiego, a nasi pracownicy tradycyjnie już rozdawali gadżety reklamowe naszej firmy. Szczególnym zainteresowaniem wśród uczestników imprezy cieszył się nasz kącik dziecinny, gdzie organizowane były gry i zabawy dla dzieci i ich rodziców. Zapraszamy do zapoznania się z krótką fotorelacją z tego wydarzenia na naszym facebooku!

Niedziela, 24.08.2014
Czar Pustyni 2014 już za nami

Za nami słoneczna sobota, a razem z nią kolejna plenerowe impreza, na której można było nas spotkać. Tym razem był to „Czar Pustyni” na Wzgórzu Czubatka w Kluczach zorganizowany przez stowarzyszenie LGD. Tak jak zawsze, nasi pracownicy rozdawali tam gadżety naszej firmy a konsultanci fachowo przedstawiali szczegóły dotyczące  budowy sieci światłowodowej FIBER POWER oraz naszej aktualnej oferty. Ich pociechy mogły w tym czasie wziąć udział w grach i zabawach dla dzieci, które organizowane były przy naszym stoisku. Tradycyjnie już w trakcie trwania imprezy można było także wypełnić ankietę, a spośród jej uczestników rozlosowane zostały cenne nagrody w postaci tabletu, smartfonu, oraz pamięci pendrive. Po losowaniu nagród zaś, nasi pracownicy rozdawali odblaskowe opaski, z którymi związany jest nasz konkurs fotograficzny, o który szerzej powiemy już jutro.

Zapraszamy do zapoznania się fotorelacją z tego wydarzenia, którą znajdziecie na naszym facebooku!

innowacyjna gospodarka